حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ

بیوگرافی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین دژ و شهرستان شاهین دژ

ابتدای سال 1387 جناب آقای دکتر اله ویردی حسین زاده به سمت ریاست این دانشگاه منصوب گردید که ایشان با زحمات فراوان و دلسوزانه خود برای ارتقای سطح علمی فرزندان این آب و خاک و با مساعدت نماینده محترم شاهین دژ اقدام به احداث ساختمان پیشرفته و امکانات به روز نمودند.این دانشگاه هم اکنون در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های زیر اقدام به پذیرش دانشجو می نماید: حسابداری،آمورش ابتدایی،مدیریت بازرگانی،مهندسی تکنولوژی و معدن،امور بانکی و مدیریت دولتی لازم به توضیح است ادرس دانشگاه جاده مامالو جنب اداره اگاهی می باشد.

این دانشگاه در سال 1379 به تصویب رسید و در سال 1382 تاسیس شد و در رشته های حسابداری،کامپیوتر و عمران در مقطع کاردانی شروع به پذیرش دانشجو نمود.  این واحد دانشگاهی  از زمان تاسیس تا سال 1388 فاقد ساختمان مشخص بوده و کلاس های آن در مدارس دولتی به شکل استیجاری در اختیار این واحد قرار می گرفت. و در سال تحصیلی 89-88 ساختمان آموزشی این واحد دانشگاهی در ورودی شهر واقع در ابتدایی جاده مامالو به بهره برداری رسد و هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد

رؤسای این دانشگاه از ابتدا تا پایان سال 1386 به ترتیب آقایان:

1- آقای محمد رضا اصغری_ دکتری

2- آقای صمد حسینی_کارشناس ارشد

3- آقای سید جواد طالب زاده_کارشناس ارشد

بوده اند.

و در ابتدای سال 1387 جناب آقای دکتر اله ویردی حسین زاده به سمت ریاست این دانشگاه منصوب گردید که ایشان با زحمات فراوان و دلسوزانه خود برای ارتقای سطح علمی فرزندان این آب و خاک و با مساعدت نماینده محترم شاهین دژ اقدام به احداث ساختمان پیشرفته و امکانات به روز نمودند.این دانشگاه هم اکنون در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های زیر اقدام به پذیرش دانشجو می نماید: حسابداری،آمورش ابتدایی،مدیریت بازرگانی،مهندسی تکنولوژی و معدن،امور بانکی و مدیریت دولتی لازم به توضیح است ادرس دانشگاه جاده مامالو جنب اداره اگاهی می باشد.

شهرستان شاهين د‍ژ
 

پس از برقراری حکومت مشروطه در ایران طبق قانون مخصوصی که در سال ۱۲۸۵ شمسی (۱۳۲۵ قمری) به نام قانون تشکیل ایالات و ولایات به تصویب مجلس شورا رسید، و آذربایجان یکی از ۴ ایالت کشور محسوب شد. در سال ۱۳۱۶ شمسی کشور ایران مرکب از ۱۰ استان بود و ایالت آذربایجان به دو استان غربی و شرقی تقسیم شد. و شهرستان شاهین دژ از این تاریخ جزو استان آذربایجان غربی شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام آذر ۱۳۸۹ساعت 18:27  توسط فاطمه حسنخانی | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
اين وبلاگ توسط فاطمه حسن خاني دانشجوي رشته حسابداري دانشگاه آزاد شاهين دژ طراحي و نوشته مي شود.معرفي و توضيحاتي در مورد دانشگاه آزاد شاهين دژ:

دانشگاه آزاد شاهين دژ در سال 1379 به تصويب رسيده و در سال 1382 تاسيس گرديد و در همان سال با پذيرش دانشجو در دو رشته ي حسابداري و كامپيوتر در مقطع كارداني كار خود را در يك مدرسه اجاره اي آغاز كرد.ساختمان آموزشي و اداري اين دانشگاه در مهر ماه سال 88 افتتاح گرديد اين واحد در حال حاضر داراي 10 رشته در مقطع كارداني اعم از(حسابداري-كامپيوتر-عمران-آموزش ابتدايي-امور بانكي-مديريت دولتي-صنعت و معدن...)و در مقطع كارشناسي نيز در 4 رشته(حسابداري-آموزش ابتدايي-مهندسي معدن-مديريت بازرگاني)دانشجو مي پذيرد.

رياست اين دانشگاه بر عهده دكتر الله وردي حسين زاده مي باشد لازم به توضيح است كه اين واحد از اول كار رياست 4 نفر را به خود ديده است( دكتر محمد رضا اصغري داراي مدرك تحصيلي دكتراي – آقاي صمدحسيني بامدرك فوق ليسانس –جواد طالب زاده داراي مدرك فوق ليسانس زاده- اله وردي حسين زاده داراي مدك فوق ليسانس ).


نوشته های پیشین
خرداد ۱۳۹۰
دی ۱۳۸۹
آذر ۱۳۸۹
آرشیو موضوعی
منابع مختلف تامین مالی دولتها
ماليه عمومي
اقتصاد
حسابداري
مطالب روز
اخبار دانشگاه
شهرستان شاهين د‍ژ
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرستان شاهين د‍ژ
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM